Meny
 
Information
Regler
 
Laguppställningar
 
Spelprogram Div1
Spelprogram Div2
Spelprogram Div3
 
Serietabell Div1  
Serietabell Div2
Serietabell Div3
 
Gamla resultat
 

 

Laguppställningar





Division 1  
   
Team Porla Brunn Anders Hagstedt, Ulf Gustafsson, Fredrik L
FSB Mats Fransson, Micke Fransson, res Kjell Andersson
Ronny Conny Sivertsson, Rolf Svensson,
CK Enterprise Göran Persson, Lennart Dahlin,
Swing It Tage Wahlström, Vilton Gustafsson,
Vi Två Kent Granberg, Conny Körberg, Hassan M/ Jonny L
Baggers Boys Kari Törmänen, Henrik Åberg, Andreas Johansson
Noratel Björn Jansson, Tord Eng, Conny E
The Gustafsons Per Gustafson, Peter Gustafson, Kenth Gustafson
Strikers Susanne Kumlin, Hilde Forsberg,
JIMA Jim Johansson, Magnus Johansson, Fredrik Johansson
Team SHL Seppo Raatikainen, Lars Andersson, Hanno Haase
Team Track Georg Ahlinder, Mikael Ahlinder, Henrik Karlsson
Eurosport Henrik Forsberg, Gert Hallinder,
Team Sjölund Conny Sjölund, Magnus Rinne, David/Andreas Sjölund
Dutta Kenneth Hagman, Anders Hagman,
   
Division 2  
   
Elmontage Niklas Jonsson, Eddie Persson, Magnus / Krister L
Skyttarna Petri Rajala, Rojne Söderström, Lelle
HP Bygg Millis Berg , Anders Persson,
Brännströms Alltjänst Joni Makkonen, Tomas Ekström, Morgan Eriksson
Mean Machines Niklas Wänerås, Joakim Johansson, Sami Kaipainen
Svårslaget Madelene Remes, Annemo Johansson, Pernilla Rinne
Big Kick Kicki Olsson, Birgitta wallin, Tomas Liljeholm
Team Hagström Agnes Rosander, Rickard Hagström, Bernt/Marita
Inga Spärrar Jennie Dhaouadi, Jonny Larsson, Rikard Petersson
LSV 2 Tomas Alenbrant, Ari Jämsä, David N/Patrik Q
Lars-Tommys Anders Petersson, Lars-Erik Andersson,
Klotrullarna Eje Selvin, Håkan Petersson,
Team Sam Anita Klockare, Maggan Persson,
Brunnsnäs Monica Andersson, Kjell Andersson,
Team Nielsen Hans Nielsen, Kristian Nielsen,
TW Service Hasse Roswald, Torgny Appelgren,
   
Division 3  
   
Team Phoenix Hakim Khedri, Elin Forsberg, Filip Forsberg
Limo Per Molin, Leif Hult,
Krizma Bella Johansson, May Johansson, Christer Ojala
Vatten o Miljö Kenneth Lantz, Anna Eriksson, Clara Ericksson
Leo Olle Olsson, Lars Erik Odhe, Leif Qvist/Ingemar E.
BSM Bowling Stig Andersson, Bengt-Göran Lidman, Marcus G/ Anders A
BK Bånge Tommy Maxe, Madelene Maxe, Tobias P/ Fredrik J
Rasmus Ola Larsson, Gert Boden, Richard Boden
Huset Intill Carina Mejstedt, Kristian Mejstedt, Ulf/Siw Hagelman
Öysteins Götteri Peter Jakobsson, Björn Öhrman, Caroline Åberg
Dammvipporna Maggan Jinnerstrand, Kerstin S-Johansson, Mona Söderberg
Tjejrullarna Greta Särefors, Eva Lindblad, Git Lindell
Lidetorp Therese Andersson, Joakim Berg, Markus Vittola/Sven B
LIWO Maud Wohlander, Kerstin Lidman, Marianne Lundgren
Lag om Två Gunilla Sandberg, Greger Wintercorn, Emil Wintercorn/Joakim
Team LeBo Bosse Filipsson, Lennart Söderberg, Ing-Britt Gustafsson